Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den Země

9.5.2017

Předposlední dubnový pátek patřil v Havířově oslavám Dne Země. Podobně jako v minulých letech se i naši studenti k tomuto svátku připojili a to spoluprací s Magistrátem města Havířova. Naše studentky 2. a 3. ročníku oboru sociální činnost pomáhaly organizačně zajišťovat nejrůznější aktivity určené pro širokou veřejnost. Nejen ti nejmenší, ale i senioři si mohli vyzkoušet postavit srub z dřevěné stavebnice. Zejména pro školou povinné děti pak byly určeny aktivity, za jejichž splnění obdržely razítka, a za určitý počet razítek si mohly následně vyzvednout odměnu. I přes nezvykle chladné jarní počasí se oslavy vydařily.

Naše žákyně pečovaly o zákaznice v hotelu Imperial 5.5.2017

Úspěch našich děvčat ve finále havířovského Talentu 5.5.2017