Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Předvánoční setkání v Polsku

Předvánoční setkání v Polsku

17.1.2017

Krátce před Vánoci se zpěvačky z prvního ročníku lycea - Tereza Kalábová, Hana Ožanová, Tereza Valariková a Gabriela Witosová - vypravily v doprovodu vedení školy a několika učitelů do Cieszyna, kde proběhlo setkání škol z různých států. V polské škole se jednalo o tradici, při které žáci zazpívají koledy a svátečně se naladí. Tentokrát se k polským žákům připojili také žáci z Česka a Slovenska, a tím obohatili program o předvánoční kulturu obou zemí. Bylo milé znovu vidět zástupce škol, s nimiž naše škola již dlouhodobě spolupracuje na řadě projektů.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

K-MODE z pohledu polských studentů 13.1.2017