Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Schůzka s projektovými partnery

Schůzka s projektovými partnery

16.10.2016

Minulý týden navštívili ředitelé portugalské agentury Braga Mob, s níž naše škola v minulém roce spolupracovala na realizaci projektu Erasmus+, střední Evropu a během své cesty po několika zemích si našli v německém Lipsku čas i na schůzku se zástupcem naší školy, aby společně projednali detaily nového projektu. V roce 2017 bychom rádi podali žádost o stáž opět v Portugalsku. S panem Tiagem Costou a Helderem Carvalho jsme se dohodli na účasti oborů pedagogické lyceum a sociální činnost. Měsíční stáž žáků by mohla proběhnout na podzim roku 2017 a byla by zaměřená na speciální pedagogiku a práci s osobami vyžadujícími speciální péči.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Podzimní Proměna 11.11.2016