Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Atraktivní kroužky v novém školním roce

Atraktivní kroužky v novém školním roce

20.9.2016

Naše škola každoročně nabízí žákům celou řadu zájmových kroužků, které mohou zdarma po vyučování navštěvovat. Už dlouho se těší velkému zájmu kroužek fotografování, jehož výsledky zdobí chodby celé budovy. Schopnost dorozumět se v zahraničí zlepšuje kroužek anglického jazyka, pohybové dovednosti rozvíjí sportovní kroužky a nejen na maturitu pak připravují kroužky zlepšující matematické, jazykové, ale také psychologické dovednosti. Letos jsme díky velkému zájmu studentů přizvali ke spolupráci lektorku Marcelu Hanouskovou, která povede kroužek znakového jazyka. O něj projevili zájem hlavně žáci sociální činnosti a také pedagogického lycea. Oba obory se během své praxe často setkávají s lidmi, kteří trpí poruchami sluchu. V kroužku se žáci naučí nejen samotnému znakování, ale také způsobu, jak mají ke sluchově postiženým přistupovat a jak s nimi jednat. Lépe poznají jejich svět, který je kvůli všudypřítomnému tichu daleko více zaměřený na viditelné prožívání emocí.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Kurz nail artu 19.9.2016