Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vánoce v dětském domově

Vánoce v dětském domově

5.1.2016

Říká se, že Vánoce jsou především svátky rodinné pohody u společného stolu. Pro děti jsou samozřejmě největší radostí dárky a ty dovedou rozveselit i smutná srdce. Krátce před Štědrým dnem navštívili vybraní žáci oborů Pedagogické lyceum a Sociální činnost zařízení Čtyřlístek, které poskytuje domov dětem, jež nemohou vyrůstat ve své rodině. Žáci dětem předali dárkové poukazy na nákup výtvarných potřeb v celkové hodnotě 4 200Kč. Zařízení si poté prohlédli, byli seznámeni s chodem dětského domova a besedovali se sociální pracovnicí. Součástí návštěvy byla i přímá výchovná práce s dětmi v hernách.

Návštěva z Finska 7.1.2016

K-mode slavilo a nejen úspěch 6.1.2016