Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > VODÁCKÝ KURZ NA LUŽNICI 2015

VODÁCKÝ KURZ NA LUŽNICI 2015

30.6.2015

Pro letošní vodácký výcvik jsme si vybrali „Mekku“ českých vodáků, řeku Lužnici. Sjeli jsme ji z Karvánek přes Tábor až do Bechyně. Téměř 60 říčních kilometrů v nádherné přírodě prohloubilo vodácké dovednosti nejenom vodáckých nováčků, ale i zkušených mazáků. Přes množství jezů a „voleje“, několik peřejek, příjemné „soulodění“, každodenní zpívání s kytarou u ohně, nováčkovský guláš a nezbytné pasování, jsme dorazili do cíle v Bechyni. Po závěrečném vodáckém „AHÓÓÓJ“ jsme s nadějí začali vyhlížet do budoucího roku, směrem k řece Ohři.

SPORTOVNĚ TURISTICKÝ KURZ NA OSTROVĚ ELBA 30.6.2015

Literárně-historická exkurze ITÁLIE 21.6.2015