Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch studentů v okresním kole Středoškolské odborné činnosti

Úspěch studentů v okresním kole Středoškolské odborné činnosti

17.4.2015

Žáci 3. ročníku pedagogického lycea, kteří se letos věnují tvorbě ročníkových prací, se rozhodli své výsledky prezentovat v okresním kole Středoškolské odborné činnosti. Letos se klání, které se konalo 14. 4. v Českém Těšíně, zúčastnilo 7 studentek z L 3.A a všechny postupují do krajského kola.

Výsledky:

Obor biologie:

Veronika Wróbelová – Pes, asistent i přítel člověka – 2. místo

Lenka Hawliczková – Včely a jejich schopnost orientace – 1. místo

(obě práce konzultovala Mgr. Jakubcová)

Obor ekonomie a řízení:

Iva  Boszczyková – Organizační zajištění a cenová kalkulace poznávacího zájezdu – 1. místo (konzultant Ing. Janečková)

Obor pedagogika a psychologie:

Lucie Byrtusová – Enviromentální výchova v mateřské škole – 2. místo (konzultant Mgr. Kubátová)

Helena Cemerková – Vliv hraní počítačových her na psychiku dětí a mládeže – 1 .místo (konzultant Mgr. Muroňová)

Obor historie:

Jana Kyvalská – Milada Horáková a politické procesy – 1. místo (konzultant Mgr. Pechová)

Obor filozofie, politologie:

Hana Skotnicová – Dobrovolnictví aneb Normální je pomáhat – 1. místo (konzultant Mgr. Kubátová)

Všem žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci, blahopřejeme ke krásným výsledkům a budeme držet pěsti v krajském kole, které se bude konat v květnu.

Literárně historická exkurze do Itálie 17.4.2015

Projekt Útržky paměti války 17.4.2015