Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Spelling Bee

Spelling Bee

16.12.2014

V pondělí 15. prosince proběhlo školní kolo soutěže ve spelování. Tato soutěž byla určena studentům prvního a druhého ročníku, kteří se letos zúčastnili v hojném počtu. V prvním kole soutěžící psali méně známá anglická slova podle diktátu vyučující. Do druhého kola pak postoupili účastníci, kteří měli minimum chyb v písemné části. V tomto kole již studenti vyhláskovali slovo, vyslovené vyučující. Studenti museli prokázat znalost anglické slovní zásoby a cit pro jazyk u záludných anglických slovíček.

První místo obsadila Katka Bulawa ze třídy K1.S, druhá byla Klára Hermanová z H1.A a třetí Klára Pieterová z L2.A.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.

Ing. Jana Petroncová, Mgr. Markéta Sedláčková

Den otevřených dveří 15.12.2014