Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Návštěva z Finska

Návštěva z Finska

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

11.11.2014

20. a 21. listopadu naši školu navštívily dvě zástupkyně finské školy Jyväskylä College, Sinikka Luukkainen a Sirpa Leppänen, aby se domluvily na pracovní stáži svých žáků oboru kosmetika a kadeřnictví. Tato pracovní stáž by se měla konat v březnu a dubnu 2015 v prostorách odloučeného pracoviště a také školy. V průběhu přípravné návštěvy jsme naše kolegy z Finska provedli po škole, ukázali jsme jim kadeřnický a kosmetický salón na odloučeném pracovišti i možnosti ubytování na internátu Střední školy technických oborů Lidická. Provedli jsme je také městem Havířov a ukázali, kde a jak by mohli finští studenti trávit svůj volný čas. Seznámili jsme je rovněž s blízkým okolím a městem Ostrava, kde jsme zavítali do muzea v Dolních Vítkovicích a do nákupního centra Forum Nová Karolina. Celou návštěvu jsme završili přátelskou večeří v restauraci Jaškovská krčma. Obě dámy byly u nás velmi spokojené a přály by si, aby se pracovní stáž finských studentů u nás vydařila.

Úspěšnost našich absolventů v dalším studiu 23.10.2014

Bílá pastelka 23.10.2014