Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Divadelní představení

Divadelní představení

24.4.2014

Krátce před Velikonocemi se v divadelním sále naší školy konalo divadelní představení pro klienty Santé a Help klubu. Program si připravili studenti ze tříd H3.A a H3.B a obsahoval čtyři hry různorodého charakteru. Polovina třídy nastudovala moderní pohádku Mrazík, která všechny pobavila a rozezpívala díky známým ruským melodiím. Druhá skupina třídy H3.B představila krátkou divadelní komedii Drdol aneb Co se děje v hledišti o tom, co mohou natropit neomalení návštěvníci divadelního představení. Jejich prezentace byla v úvodu i v závěru doplněna písní s divadelní tematikou, kterou studenti sami složili. Studentky třídy H3.A se představily divákům stínohrou na téma Stvoření světa, kde ony stíny vytvářely z vlastních těl i rekvizit, atmosféru doladily barevnými světly a hudbou. Posledním představením byla Popletená pohádka, kterou provázel humor, dobrý konec i metrový kostým Koblížka.

Informace o připravované stáži v Portugalsku 16.5.2014

Ředitelské volno 23.4.2014