Výsledky přijímacího řízení
23.4.2019 ve 12 hodin

REKVALIFIKAČNÍ KURZY - VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH

Termíny nejbližších kurzů:

30.11. 2018 - Kosmetička (kurzy probíhají o víkendech)

24.1.2019 - Pedikúra a nehtový design

24.1.2019 - Manikúra a nehtový design

Střední škola Havířov-Prostřední Suchá podporuje další vzdělávání dospělých, a proto nabízí rekvalifikační kurzy zaměřené na uplatnění v kosmetických službách a kadeřnickém oboru. Kurzy dalšího vzdělávání jsou tedy určeny pro ty, kteří si chtějí rozšířit své dovednosti a nabízí tak možnost pro individuální rozvoj každého z nás.

Škola v rámci oboru vzdělání je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení, proto můžeme na základě svých vzdělávacích programů podle zákona č. 179/2006 Sb., č. 435/2004 Sb. a vyhl. 519/2004 § 1, odst. e, f. pořádat rekvalifikační kurzy pro dospělé. Škola je tak oprávněná vydávat osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Kurzy jsou vedené učiteli odborných předmětů a učiteli odborného výcviku s dlouholetou praxi.

Absolvováním kurzů uchazečům zaručuje schopnost zvládnout a samostatně vykonávat činnosti, pro něž daný kurz připravuje.

Termíny naleznete u přihlášek jednotlivých kurzů.

Bližší informace obdržíte na základě přihlášky, kterou je možné si vyzvednout na odloučeném pracovišti nebo na internetových stránkách školy. Kontaktní osobou je paní Neuwirthová (tel. 733 578 807, email neuwirthova@stredniskola-sucha.cz)

Přihláška na rekvalifikační kurz - ke stažení ve WORDu

V současné době nabízíme možnost vzdělávání v následujících oborech:

Kosmetička

Manikúra a nehtový design