STŘEDNÍ ŠKOLA
Střední škola,
Havířov - Prostřední Suchá,
příspěvková organizace
Škola

Kadeřnický a kosmetický salón

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt


O salónu

Vítáme Vás na stránkách kadeřnického a kosmetického salónu při Střední škole, Havířov-Prostřední Suchá, př. org., ve kterém probíhá odborný výcvik studentů kadeřnictví a kosmetických služeb.

Navštivte nás!

Salón je moderně vybaven a studenti jsou připraveni pod dohledem zkušených pedagogů splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Celé studio je rozděleno do několika částí, ve kterých probíhají jednotlivé procedury.

V první místnosti se nachází pánské kadeřnictví, dále dámské kadeřnictví a v dalších místnostech můžete využít širokou nabídku kosmetických služeb.

Jaké procedury provádíme?

Oba salóny, kadeřnický i kosmetický, disponují moderním přístrojovým vybavením a pracují s kvalitní značkovou pleťovou a vlasovou kosmetikou. V kadeřnictví jsou aplikovány výrobky firmy Bes, Echos Line - Primavera Andorrana a produkty dodavatelské firmy Kamak. V kosmetice využívají například přípravků firmy Ryor, Balea, Botaniko, Salvus nebo dekorativní kosmetiku značky Ruby Rose a Inglot. Novinkou v péči o pleť jsou Alginátové masky – obsahují mořské řasy, vypínají pokožku, vyživují, regenerují a mají okamžitý viditelný efekt.

Tyto firmy našim vyučujícím i žákům poskytují odborné semináře, v kterých jsou školeni, jak správně pracovat s jejich přípravky a novinkami na trhu. Přehled jednotlivých služeb a procedur najdete v kolonce CENÍKY.

Speciální nabídka

Kromě standardních služeb můžete využít také speciální nabídku. V kadeřnickém salónu provádíme ošetření brazilským keratinem, který dodá vlasům hebkost, lesk, sílu a vytvoří hladkou rovnou strukturu pramenů. O způsobu aplikace a jeho účincích si můžete přečíst v kolonce speciální procedury.

V kosmetickém salónu provádíme oblíbené omlazení pleti galvanickou žehličkou. Při pravidelném ošetřování získá Vaše pleť pružnost, kontury obličeje se rozjasní a procesy stárnutí zpomalí.

Výjimečných výsledků lze dosáhnout také použitím laseru a hydromasážního gelu, který jeho účinky násobí.

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
IČ: 25884646
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz