VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

Portál nabídek - https://www.vhodne-uverejneni.cz/

Opláštění výtahové šachtice včetně úpravy vstupní části

Dokumenty ke stažení

Písemná výzva k předložení cenové nabídky na realizaci  akce „Opláštění výtahové šachtice včetně úpravy vstupná části na p.č. 1320/1/1 a 1315/10 k.ú. Prostřední Suchá“.

Zadavatel Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace, Kapitána Jasioka 635/50, 735 64 Havířov-Prostřední Suchá si vyhrazuje právo:

odmítnout předložené nabídky,
zrušit zadání zakázky,
doplnit zadání zakázky,
smlouvu neuzavřít.

I. Předmět nabídkového řízení:

Předmětem nabídkového řízení je výběr zhotovitele a uzavření smlouvy o dílo na Opláštění výtahové šachtice včetně úpravy vstupná části na p.č. 1320/1/1 a 1315/10 k.ú. Prostřední Suchá“ a všech  souvisejících prací v objektu Střední školy na ulici Kapitána Jasioka 635/50, Havířov-Prostřední Suchá

Pokud jsou v technické specifikaci zakázky obsaženy požadavky nebo odkazy na jednotlivá obchodní jména, zvláštní označení podniku, zvláštní označení výrobků, výkonů a nebo obchodních materiálů, která platí pro určitý podnik nebo organizační jednotku za příznačné, popř. patenty a užitné vzory, jsou uvedeny pouze pro upřesnění a přiblížení technických parametrů a zadavatel umožňuje použití i kvalitativně a technicky obdobného řešení.

místo plnění: Budova objektu Střední školy na ulici Kapitána Jasioka 635/50,
735 64 Havířov-Prostřední Suchá

termín plnění: 1. 8. 2018 do 31. 8. 2018

II. Požadavky stanovené pro zpracovatele nabídky:

1. Písemný návrh smlouvy podepsaný osobou oprávněnou podepisovat, a to stanoveným způsobem. Oprávnění k podpisu včetně jeho způsobu bude doloženo příslušným oprávněním (např. výpis z obchodního rejstříku, plná moc). Údaje uvedené v návrhu smlouvy se nesmí lišit od údajů uvedených v jiné části nabídky uchazeče. V případě rozporů je pak vždy rozhodující písemný návrh smlouvy.

2. Nabídková cena bude stanovena jako cena nejvýše přípustná a konečná, uvedena v české měně, a to v členění: cena bez DPH, DPH a cena celkem včetně DPH. Tato cena bude obsahovat veškeré náklady spojené s realizací předmětu plnění tohoto nabídkového řízení zakázky.

3.   Místo plnění: Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace, na ulici Kapitána Jasioka 50, 735 64 Havířov-Prostřední Suchá

4.  Doba plnění: od 05. 04. 2018 do 20. 4. 2018

5.  Uchazeč předloží ve své nabídce Harmonogram a cenu prací.

6.  Zadavatel nepřipouští variantní řešení.

III.  Požadované doklady:

1. Předložení prosté kopie příslušného oprávnění k podnikání vztahujícího se předmětu této veřejné zakázky (např. živnostenský list) a prosté kopie aktuálního výpisu z obchodního rejstříku (je-li do tohoto rejstříku uchazeč zapsán). Nevztahuje-li se oprávnění k podnikání na celý rozsah nabídky, musí prokázat oprávnění k podnikání i subdodavatelé.

IV. Pokyny pro nakládání s nabídkou:

Nabídku v písemné formě v jednom vyhotovení doručte, prosím na adresu: Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, Kapitána Jasioka 50, 735 64 Havířov-Prostřední Suchá nebo osobně na podatelnu školy nejpozději však  20.4.2018 v 10:00 hodin. (lhůta pro podání nabídek)

V. Prohlídka místa plnění na zhotovení

Prohlídka místa plnění bude umožněno v termínu od 05.04.2018 do 20.4.2018 dle dohody na tel. čísle 733574814 od 7,00-14,00 hod

Mgr. Petr Szymeczek
ředitel Střední školy

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
ŠKOLNÍ TELEVIZE
KADEŘNICKÝ A KOSMETICKÝ SALÓN
PORTÁL UČITELŮ
KLUB PŘÁTEL ŠKOLY