AKTUÁLNÍ PROJEKTY

Pregraduál, KA2 - Zvyšování kvality studentských praxí
Šablony – Cesta k moderní výuce

Škola je zapojená do projektu RECYKLOHRANÍ, podporovaného MŠMT ČR. Jedná se o školní recyklační program organizovaný společnostmi ASEKOL s.r.o., ECOBAT, s.r.o. a EKO-KOM, a.s. , který si klade za cíl realizaci zpětného odběru baterií a elektrozařízení, spojený s osvětovou činností v oblasti nakládání s odpady ve školních zařízeních v České republice, především na základních a středních školách.

Školní recyklační program RECYKLOHRANÍ umožní školám deklarovat jejich ekologické myšlení a současně podpoří vnímání potřeby správného nakládání s odpady u žáků a studentů.

V nabídce katalogu jsou odměny charakteru školních pomůcek, sportovního náčiní, praktické elektroniky, vstupenek do naučných či zábavných parků.

Více na www.recyklohrani.cz

Získané dotace na rok 2017

Moravskoslezský kraj: MISS RENETA 2017

Město Havířov: MISS RENETA 2017, K-MODE 2017, Sportovní i mimosportovní kroužky + Havířovská liga škol v košíkové