Jste tady: Úvodní strana > Aktuality

Projekt Leonardo v Žilině

Projekt: PROJEKT LEONARDO DA VINCI 2011 SLOVENSKO

10.11.2011

Naše kadeřnice na Slovensku Každá praxe je dobrá a praxe v cizině má také svou váhu. V rámci projektu Leonardo da Vinci, nazvaném „S hřebenem do Evropy“ ji žákyně 2.a 3.ročníku oboru Kadeřnice získávaly od 2. do 22. října na Spojené škole v Žilině-Bytčici. Děvčata pracovala ve špičkových kadeřnických salónech , kde zúročila své znalosti a dovednosti. A protože nejen prací živ je člověk, dívky si našly čas i na kulturu a poznávání okolí Žiliny. Ve volných dnech podnikaly kratší i delší výlety, absolvovaly výšlap na Sulovské skály, navštívili Budatinský zámek, ale asi nejvíce se jim líbilo v Rajeckých Teplicích.