Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Soutěž „Tvoříme pro radost jiných“

Soutěž „Tvoříme pro radost jiných“

11.4.2016

Dne 8. 4. 2016 proběhla v Karviné soutěž prodavačů a obchodníků s názvem „Tvoříme pro radost jiných“. Soutěže se zúčastnilo 5 dvoučlenných družstev a na výběr měla ze tří témat: poznávání světadílů, roztančené obrazy, noční obloha.

Úkolem žáků bylo na vybrané téma zabalit 2 dárkové předměty (krabice, láhev, váza, kniha apod.) tak, aby balení co nejvíce vystihlo zvolené téma. Balíčky měli žáci vystavit tak, aby co nejvíce zaujaly a aby vynikly všechny zajímavosti balení a ozdob, poté měli naaranžovat prezentaci vystihující vybrané téma. Každé družstvo pak stručně prezentovalo své dílo komentářem (např. proč si zvolili dané téma, materiál atd.)

Naše žákyně 1. ročníku Ester Wawrzaczová a Denisa Zimonyiová si zvolily téma „noční obloha“ a vyhrály cenu diváků.

Blahopřejeme a děkujeme našim žákům za reprezentaci naší školy a účast na soutěži!

Dagmar Bolková

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Dopis naší bývalé žákyně, účastnice zahraniční stáže 4.4.2016

Divadelní představní v angličtině 30.3.2016