Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Adra - přednášky online

Adra - přednášky online

10.2.2021

I přestože stále probíhá distanční výuka, snažíme se žákům vyučování zpestřit. Paní učitelka Petrášová, která dlouhodobě spolupracuje s humanitární organizací ADRA, zajistila online přednášky pro žáky 1. - 3. ročníků pedagogického lycea a sociální činnosti. Ve spolupráci se zástupkyněmi dobrovolnického centra v Havířově proběhly přednášky v rámci hodin pedagogiky a psychologie.

Žáci se nejprve seznámili s obecnými aktivitami mezinárodní humanitární organizace ADRA a následně jim koordinátorky specifikovaly aktivity, kterými se zabývá Dobrovolnické centrum ADRA v Havířově. Seznámili se i s dobrovolnickými programy a Studentským dobrovolnickým klubem ADRA. Své zážitky a dojmy prezentovali také žáci naší školy, kteří se do dobrovolnické činnosti v rámci organizace ADRA aktivně zapojují.
Děkujeme koordinátorkám Ing. Janě Žoričové a Ing. Veronice Šutové za čas, který žákům věnovaly.

Sněhuláci pro Afriku 6.2.2021

Konverzační soutěž v anglickém jazyce 6.2.2021