Výsledky přijímacího řízení
na obor Kadeřník zveřejníme
23.4.2019 ve 12 hodin

Úspěch na žákovské konferenci „Labyrintem ekonomie“

9.4.2019

Ve čtvrtek 28. března se na Hotelové škole a Obchodní akademii v Havířově už po devatenácté sešli žáci středních škol z našeho regionu, aby představili v rámci žákovské konference pod názvem „Labyrintem ekonomie“ své seminární práce. Naši školu reprezentovali tři žáci 2. ročníku Pedagogického lycea - dvě děvčata a jeden chlapec.
Daniel Bula se ve své práci zabýval náklady začínajícího včelaře, Marie Hótová porovnávala potravinové produkty určené pro zdravou výživu s produkty obyčejnými a Katrin Langerová sestavila rozpočet své vlastní fiktivní svatby. Získali jsme dvě ocenění. Práce Daniela byla vyhodnocena jako nejlepší a získal tak první místo a Marie Hótová se umístila jako třetí. Oběma patří velké blahopřání a všem účastníkům pochvala za velmi zdařilé práce.