Děkujeme za odevzdání přihlášky
v přijímacím řízení

Dvanáct měsíčků ve stacionáři Santé

12.3.2019

Dne 11. a 12. března byli naši žáci oboru Sociální činnost H3.A a H2.A pozváni na divadelní představení s názvem „Dvanáct měsíčků“, ve kterém účinkovali klienti zařízení Denního stacionáře Santé na ulici Čelakovského v Havířově-Podlesí.
Žáci byli výkonem herců - amatérů tak nadšení, že v závěru ocenili divadelní představení potleskem vstoje. Pohádka byla perfektně propracovaná od kulis až po samotný výkon klientů a jejich asistentů.
Mimořádný zážitek z tohoto představení nás obohatil o jiný pohled na lidi s mentálním postižením. Budeme-li mít možnost zhlédnout jejich další představení, velice rádi přijmeme pozvání.