Krokusy rozkvetly!

6.3.2019

V prosinci 2017 žáci tehdejších 1. a 2. ročníků zasadili v rámci mezinárodního projektu, který organizuje Holocaust Education Trust Ireland (HETI) ve spolupráci s Židovským muzeem v Praze, cibulky žlutých krokusů v areálu našeho školního hřiště. Žluté květiny mají připomínat jeden a půl miliónu židovských dětí, které zemřely za holocaustu.
Na jaře 2018 jsme marně čekali, až se kytičky ukáží. O to víc nás svou krásou překvapily na počátku letošního března. Každý rok na jaře tak budou zdobit část školního pozemku a připomínat utrpení nevinných dětí.