Výsledky přijímacího řízení
23.4.2019 ve 12 hodin

Lyžařský kurz ve Vysokých Tatrách

21.1.2019
Již tradičně se začátkem ledna vypravilo 95 našich žáků prvních ročníků na lyžařský výcvikový kurz do slovenských Vysokých Tater. Ubytovaní jsme byli od neděle 6. ledna do soboty 12. ledna v Tatranské Lesné. Domovem se nám na celý týden staly penziony Erika a Karpatia.
V průběhu kurzu jsme na lyžích a snowboardech prověřili všechny lyžařské svahy Tatranské Lomnice a Štrbského Plesa, relaxovali v akvaparku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši, navštívili Tatranský ledový chrám a ledové sochy na Hrebienku ve Starém Smokovci.
Sněhové podmínky výborné, počasí nám přálo, takže i přes únavu a občasné pády se lyžařský výcvik vydařil, o čemž svědčí fakt, že se mnohým vůbec nechtělo domů. Už teď se těšíme na lyžařský kurz v příštím roce. Poděkování patří všem pedagogům, kteří se celý týden obětavě podíleli na výuce lyžařských dovedností našich žáků.
Za PK VZ a ZEM, Karel Koyš.