AKTUALITY - Vánoční zpívání v Polsku

3.1.2019

V posledních letech bývá zvykem, že krátce před Vánoci se několik zpěvaček naší školy v doprovodu vedení školy a několika učitelů vypraví  do Cieszyna na polskou školu Zespół Szkół Budowlanych, kde pravidelně probíhá setkání škol z různých států.
V polské škole se jedná o tradici, při které žáci zazpívají koledy a svátečně se naladí. Obvykle se k polským žákům připojí žáci z Česka a Slovenska, čímž se program obohatí o předvánoční kulturu obou zemí.
Vždy je milé znovu se setkat se zástupci škol, s nimiž naše škola již dlouhodobě spolupracuje na řadě projektů, například Visegrad Fund nebo Erasmus+.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz