Vánoční zpívání

30.12.2018

Už je tradicí, že poslední den školy, kdy jsou vánoční besídky, se ráno scházíme ve vestibulu u stromečku a společně posloucháme či dokonce zpíváme koledy. Každoročně se vánočními sborovými zpěváky stávají žáci 1. ročníků pedagogického lycea, ostatní se pak dle chuti a nálady přidají. Ani letos tomu nebylo jinak. Ráno jsme se koledami "naladili" a pak jsme v duchu Vánoc pokračovali i ve třídách. Tam jsme ochutnávali cukroví, někteří si předávali drobné dárky, k tomu popíjeli vánoční čaj a poslouchali vánoční písně.
Tak hezké svátky a šťastný nový rok!