Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Zprávy o Clementine, adoptivní dívce naší školy

Zprávy o Clementine, adoptivní dívce naší školy

7.12.2018

Prostřednictvím Centra Narovinu jsme obdrželi zneklidňující zprávu o naší adoptivní dívence Clementine Oyugi z Keni, kterou finančně podporujeme od roku 2009.
V srpnu totiž onemocněla břišním tyfem. Naštěstí díky našemu finančnímu příspěvku na zdravotní péči mohla být Clementine přijata na kliniku Mundika Maternity and Nursing Home. Tam jí poskytli potřebnou léčbu a dnes by už Clementine měla být v pořádku.

Může nás všechny hřát u srdce fakt, že jsme zachránili život mladému člověku na opačné straně zeměkoule.
Jménem Clementine moc děkujeme všem žákům a zaměstnancům, kteří se nezištně podílejí na projektu pomoci na dálku.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019