Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Proměna 2018

Proměna 2018

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

3.12.2018

Letošní rok pořádal náš kosmetický a kadeřnický salón šestý ročník Proměny.
Tato akce se konala 3. prosince a zkrášlování se zúčastnilo celkem 17 zákaznic, které si hýčkání nesmírně užívaly.
Byli jsme tak svědky nejrůznějších proměn, během kterých mnoho žen skutečně prokouklo. Dívky, slečny i paní si tak mohly užít celé odpoledne, na jehož konci se bezpochyby cítily krásné, rozmazlované a výjimečné.
Těšte se na výsledné proměny, které si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Prozatím nahlédněme přímo pod šikovné ruce našich žáků.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019