Konverzační soutěž v angličtině

22.11.2018

Dne 22. 11. 2018 se žáci naší školy účastnili konverzační soutěže z anglického jazyka. Sešli jsme se v hojném počtu a žáci tak měli možnost porovnat své schopnosti v konkurenci jiných ročníků. V prvním kole zapojili hlavně svůj sluch na poslechovém cvičení. Následovala kontrola gramatických znalostí, při kterých se soustředili na opravování chyb v textu. Ti nejlepší postoupili do druhého kola, ve kterém si losovali konverzační témata z různých oblastí. I v silné konkurenci se dokázali dobře prosadit a všichni předvedli velmi dobrý výkon.
Nakonec jsme však museli vybrat ty nejlepší z nejlepších, rozhodně to ale nebylo jednoduché.
Na třetím místě se umístil Josef Vaněk ze třídy H1. A. Druhé místo vyhrála Eliška Kutláková ze třídy L4.A. Na prvním místě se umístil Ondřej Heczko z L3.A.
Ondra se také bude účastnit krajského kola, ve kterém mu všichni přejeme hodně štěstí. Všem děkujeme za účast a gratulujeme k výborným výsledkům. Doufáme, že se i v příštím roce sejdeme v tak velkém počtu a že opět potrápíme své mozkové buňky.