Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Nahrávání závěrečné písně pro K-Mode

Nahrávání závěrečné písně pro K-Mode

15.11.2018

A je to tady zas. Blíží se konec roku a s ním naše tradiční K-Mode show. Přípravy probíhají v plném proudu, vystupující horlivě nacvičují, šijí kostýmy, dolaďují choreografie.
A my, co rádi zpíváme, jsme jako každý rok vybírali písničku, která by mohla celé K-mode uzavírat. Tentokrát jsme vsadili na klasiku a vyhrála melodie Dancing Queen od Abby. Ještě jsme vymysleli český, originální a hlavně „náš“ text, vybrali ty nejlepší zpěváky a tradá do nahrávacího studia.
A tak jsme 14. listopadu zavítali na Základní uměleckou školu Leoše Janáčka v Havířově, kde jsme využili profesionálních služeb tamního zvukového mistra a – písnička je na světě. Zní nám to parádně, jen se přijďte 13. prosince do Kulturního domu Petra Bezruče podívat! Budeme se na vás těšit!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019