Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výstava bez bariér

Výstava bez bariér

12.11.2018

V pátek 9. 11. 2018 si žáci třídy L3.B a H2.A v doprovodu paní učitelky Kubátové a Smejkalové aktivně prohlédli výstavu „Život bez bariér“ v Ostravě.
Výstava byla zaměřena na seniory a osoby s různými handicapy, a to zdravotními i společenskými.
Cílem výstavy bylo těmto lidem pomoci a přispět tak ke zlepšení jejich života. Žáci se také dozvěděli, jak se dá aktivně trávit důchodový věk, jaké změny a úpravy vyžadují zdravotní omezení, jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby. Celou řadu těchto pomůcek si také vyzkoušeli na „vlastní kůži“.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019