Výsledky přijímacího řízení
na obor Kadeřník zveřejníme
23.4.2019 ve 12 hodin

Velkolepé oslavy v duchu první republiky

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt
29.10.2018

V neděli 28. října 2018 se naše škola zúčastnila dne otevřených dveří na Krajském úřadě v Ostravě. Akce byla velkolepá, vše se neslo v tematickém stylu první republiky.
A co jste jako návštěvníci mohli zažít? Posedět v prvorepublikovém salónu, prohlédnout si historická platidla se vzácnou sbírkou mincí, ochutnat kávu i pochoutky mladých gastronomů a mnoho dalšího – a to z rukou studentů krajských středních škol.
Naši žáci oboru kadeřník se postarali o dobové i moderní účesy a zároveň předvedli dobové oblečení a módní doplňky. Všem to moc slušelo a měli opravdu hodně práce, holčičky i slečny či ženy měly o zkrášlování velký zájem.
Současně si náš absolvent Luděk Šmehlík se svými děvčaty připravil přehlídku historických oděvů, a tak se diváci mohli pokochat šaty z dob secese, dvacátých nebo třicátých let.
Návštěvnost byla hojná a všem se den, i když upršený, velmi líbil.