AKTUALITY - Velkolepé oslavy v duchu první republiky

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt
29.10.2018

V neděli 28. října 2018 se naše škola zúčastnila dne otevřených dveří na Krajském úřadě v Ostravě. Akce byla velkolepá, vše se neslo v tematickém stylu první republiky.
A co jste jako návštěvníci mohli zažít? Posedět v prvorepublikovém salónu, prohlédnout si historická platidla se vzácnou sbírkou mincí, ochutnat kávu i pochoutky mladých gastronomů a mnoho dalšího – a to z rukou studentů krajských středních škol.
Naši žáci oboru kadeřník se postarali o dobové i moderní účesy a zároveň předvedli dobové oblečení a módní doplňky. Všem to moc slušelo a měli opravdu hodně práce, holčičky i slečny či ženy měly o zkrášlování velký zájem.
Současně si náš absolvent Luděk Šmehlík se svými děvčaty připravil přehlídku historických oděvů, a tak se diváci mohli pokochat šaty z dob secese, dvacátých nebo třicátých let.
Návštěvnost byla hojná a všem se den, i když upršený, velmi líbil.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz