Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Fotbalový turnaj - Budapešť

Fotbalový turnaj - Budapešť

8.10.2018

Projekt: Visegrad Fund Sport - včera a dnes

Ve dnech 25. až 27. září jsme, v rámci projektu Visegrad, navštívili hlavní město Maďarska - Budapešť. První aktivitou projektu Hry a zábavy našich dědů byl turnaj v malé kopané, který pro nás zorganizovali žáci a učitelé partnerské školy s názvem Materská škola, všeobecná škola, gymnázium a kolégium s vyučovacím jazykom slovenským. Dále si pro nás připravili prohlídku nejznámějších památek ve městě - Budínský hrad, Prezidentský palác i s výměnou stráží, Parlament, Náměstí hrdinů, Bazilika svatého Štěpána a další. Zajímavá byla i návštěva interaktivního Muzea sportu, nazvaného podle legendárního fotbalisty Ference Puskáse. Celý pobyt se nám všem velmi líbil, přivezli jsme si spoustu zážitků a kontaktů a již dnes se těšíme na další aktivity.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019