Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Proměna 2018

Proměna 2018

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

8.10.2018

Letos na podzim proběhne již 6. ročník PROMĚNY, již tradiční akce našeho kadeřnického a kosmetického salónu.
Odpoledne 3. prosince přivítáme v našem školním salónu mladé dívky, které mohou přijít s maminkami, tetami či kamarádkami. Čekají je kadeřnické a kosmetické procedury.
Dámy si mohou užít zkrášlovací hýčkání zcela zdarma!

K tomu je třeba se včas zaregistrovat na emailu promena@stredniskola-sucha.cz, a to nejpozději do 25. listopadu.

A co všechno na účastnice Proměny čeká?

Kromě česání, stříhání, foukání a profesionálního líčení se mohou těšit také na fotografie, které zachytí změnu jejich vizáže.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019