Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Veletrh poskytovatelů sociálních služeb

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb

19.9.2018

Ve čtvrtek 13. září navštívili žáci 1. ročníku oboru sociální činnost se svými pedagogy tradiční „Veletrh poskytovatelů sociálních služeb v Havířově“. Žáci se zde seznámili s činnostmi a aktivitami prezentujících poskytovatelů vybraných služeb. V rámci akce měli možnost využít poradenství v oblasti zdravého životního stylu, obezity či vysokého krevního tlaku. Mohli si také nechat změřit krevní tlak, hladinu krevního cukru nebo BMI.

Mimo jiné žáci zhlédli předvedení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek a pestrou prodejní výstavku rozmanitých výrobků uživatelů sociálních služeb. Žáci a vyučující podpořili nákupem alespoň některé vystavovatele krásných a praktických výrobků. V interaktivních rukodělných dílnách mohli využít příležitost a vyrobit si drobnou dekoraci. Velký úspěch měla u žáků ukázka práce s canisterapeutickými pejsky.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019