DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
8. 1. 2019 od 9.00 do 17.00 hodin

AKTUALITY - PARAdny deň v Žilině

31.5.2018

Letos proběhl už desátý ročník Parádneho dňa v Žilině, který pořádá Športové gymnázium pro děti s tělesným či mentálním hendikepem. Děti vykonávají za pomocí asistentů různé sportovní úkoly a soutěží v řadě disciplín. Každoročně se akce účastní také naši žáci, kteří dělají na jednotlivých stanovištích asistenty a pomáhají s organizací celé akce. Letos se do Žiliny vypravili žáci z prvního ročníku pedagogického lycea a nutno říct, že se své role zhostili na výbornou. Domů se vraceli plní nových zážitků a kamarádů.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz