Děkujeme za odevzdání přihlášky
v přijímacím řízení

PARAdny deň v Žilině

31.5.2018

Letos proběhl už desátý ročník Parádneho dňa v Žilině, který pořádá Športové gymnázium pro děti s tělesným či mentálním hendikepem. Děti vykonávají za pomocí asistentů různé sportovní úkoly a soutěží v řadě disciplín. Každoročně se akce účastní také naši žáci, kteří dělají na jednotlivých stanovištích asistenty a pomáhají s organizací celé akce. Letos se do Žiliny vypravili žáci z prvního ročníku pedagogického lycea a nutno říct, že se své role zhostili na výbornou. Domů se vraceli plní nových zážitků a kamarádů.