AKTUALITY - Naši žáci pomáhali na Květinkovém dni

24.5.2018
Minulý týden se v celé zemi konal Český den proti rakovině a naše škola se opět připojila k jeho organizaci. Žáci 2. ročníku oboru pedagogické lyceum nabízeli na ulici i ve škole ke koupi žluté květinky s vínovou stužkou, které tento den již řadu let symbolizují. Výtěžek z jejich prodeje putuje na prevenci vzniku nádorů rakoviny tlustého střeva. Celkový výtěžek sbírky v Havířově byl 179 821 Kč, přičemž naši žáci přispěli částkou 36 079 Kč. Nejúspěšnějšími prodejci z řad žáků byly dvojice Kristýna Fišerová a Katka Szopová s částkou 3 425 Kč a Eliška Maráková a Anna Sobková, které vybraly 3 177Kč.
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz