AKTUALITY - Soutěž Talent 2018 ovládly naše žákyně

14.5.2018
Že máme šikovné a hudebně nadané žáky, všichni víme. Ale stejně nás vždy potěší, když k tomuto poznání dojdou i lidé mimo školu, navíc když jde o odbornou porotu. Před týdnem se konalo finále oblíbené pěvecké soutěže Talent 2018, kterou pořádá Městské kulturní středisko Havířov. Na galakoncert se probojovaly hned dvě naše žákyně a podpořit je přišly i jejich třídy.
Karolína Spratková z prvního ročníku pedagogického lycea skončila ve své kategorii stříbrná a Kristýna Kolárová ze třetího ročníku sociální činnosti získala ZLATO!!!
Oběma děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz