Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Návštěva španělského partnera

Návštěva španělského partnera

23.4.2018

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro život

Naši školu navštívil pan Mariano Aguelles García ze španělského Gijónu. Se školou, která leží ve městě na pobřeží Atlantiku v asturijské oblasti, jsme zahájili spolupráci letos v lednu v rámci projektových aktivit Erasmus+. Plánujeme dlouhodobou spolupráci, neboť gijónská škola má podobnou skladbu oborů jako naše škola a stejně jako my se projektů účastní řadu let, proto by vzájemná spolupráce byla velmi přínosná. Pan García si prohlédl školu, navštívil školní salón, kde probíhá odborný výcvik, setkal se se zástupci firem, v nichž by žáci mohli vykonávat souvislou praxi, a také se s námi vypravil na výlet po krásách našeho regionu.

Bude-li letošní projekt schválen, rádi bychom vyslali své žáky už na podzim na měsíční stáž do Španělska a na jaře příštího roku bychom hostili španělské žáky na stáži u nás.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019

Naše žákyně postoupily do finále Talentu 12.4.2018