AKTUALITY - Soutěž v anglickém jazyce

9.4.2018

Ve středu 4. dubna se v informačním středisku naší školy konala konverzačně-prezentační soutěž v anglickém jazyce pro žáky 1. a 2. ročníků. Soutěžící si měli připravit prezentaci na vybrané téma a přednést ji před porotou. Hodnotila se nejen úroveň znalostí anglického jazyka, ale také kvalita prezentace a vystupování. Výherkyní se stala Kristýna Fišerová ze třídy L2.B.
1. místo: Kristýna Fišerová L2.B
2. místo: Kateřina Szopová L.2.B
3. místo: Daniela Popalová L.2.A
4. místo: Daniel Bula L1.A
5. místo: Katrin Langerová L1.A
Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast.

Mgr. Markéta Sedláčková, Mgr. Kateřina Králová

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz