Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Umístění v soutěži Labyrintem ekonomie

Umístění v soutěži Labyrintem ekonomie

27.3.2018

22. března 2018 se na Hotelové škole a Obchodní akademii v Havířově opět sešli žáci středních škol z našeho regionu, aby představili v rámci studentské konference s názvem Labyrintem ekonomie své seminární práce. Naši školu reprezentovalo pět děvčat a jeden chlapec, kteří vytvořili čtyři práce. Ze třídy L2.A to byly Natálie Křižáková a Tereza Langová s prací o e-shopech, které prodávají zboží propagující vybrané domácí a zahraniční zpěváky a hudební skupiny. Renata Szebiková a Tereza Skalková ze třídy L2.B představily práci na téma Pořádání dětských akcí. Na realizaci této práce se podílela i Gabriela Witosová ze stejné třídy. Třídu H2.A reprezentovali Bára Dvořáková a Emil Rézi. Bára se zabývala ekonomickým rozpočtem na Vánoce a Emil zjišťoval, jaké možnosti má nezletilá osoby, pokud si chce přivydělat a získat peníze na své koníčky, případně další studium. Za tuto práci získal Emil krásné druhé místo. Všechny práce byly velmi zdařilé a pochvala patří všem zúčastněným žákům.

Soutěž FinGRplay v rámci finanční gramotnosti 22.3.2018

Slovinské kadeřnice se učí v Havířově 20.3.2018

Vítězství na prestižní soutěži v Praze 18.3.2018

Úspěch našich žáků na Harmonii 2018 16.3.2018