Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch našich žáků na Harmonii 2018

Úspěch našich žáků na Harmonii 2018

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

16.3.2018

Tento týden se v Brně konal další ročník celostátní soutěže kadeřníků a kosmetiček Harmonie 2018.
V kategorii Make-up na téma "Alfons Mucha" získala Nela Blagoevová, žákyně 4. ročníku oboru kosmetička, 8. místo. Dále se soutěžilo v pánské kadeřnické disciplíně na téma „Moderní muž“, v níž se žákyně 3. ročníku Marcela Kindlová umístila na 5. příčce. V dámské kategorii soutěžila žákyně 3. ročníku Monika Vojteková, která vytvořila účes na téma "Duhové mámění", a vybojovala krásné 2. místo. Poslední disciplínou byla tvorba účesu na cvičné hlavě na téma "Účes budoucnosti", kde žákyně 3. ročníku Dita Stonavská zvítězila.

Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme ke krásnému umístění.

Úspěch naší studentky v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce 12.3.2018

Spellingová soutěž 12.3.2018

Puškinův památník 1.3.2018