Puškinův památník

1.3.2018

Koncem února proběhlo školní kolo přehlídky uměleckého přednesu ruské poezie, prózy a písní. Akce má přispět k poznávání ruské kultury a umění. Do soutěže se přihlásili žáci všech ročníků oboru pedagogické lyceum, kteří předvedli deset sólových vystoupení a jedno kolektivní číslo.

Výsledky:
1. Marie Hótová (L1.A)
2. Tereza Valariková (L2.B)
3. Kristýna Vavříková (L3.A)

Žáci přednesli několik básní, předvedli sólový zpěv, a dokonce i skupinový zpěv. Soutěž byla velice povedená a užili si ji jak soutěžící, tak fanoušci v publiku.
Děkujeme všem účastníkům a blahopřejeme vítězům.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
PROJEKT EDISON
AIESEC Česká republika Edison Česká republika
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz