Liga mladých kreativců

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt
20.2.2018

V pondělí 19. února ožily chodby naší školy netradičním vybavením i aktivitami. V nejvyšším patře probíhala soutěž kadeřníků, která vítěze vyšle do finále kadeřnické soutěže v Polsku, která se koná v dubnu a těší se velkému zájmu veřejnosti i médií.
Do soutěže odborných dovedností "Liga mladých kreativců", postupují vítězové školních kol z Polska a letos také naši žáci. Tématem letošního ročníku byla "Morana".
Porotci hodnotili techniku provedení, celkový dojem, nápad, líčení i výslednou stylizaci. Naše kadeřnice své modelky také náležitě ustrojily a tematicky nalíčily. Modelky se pak prošly po červeném koberci za doprovodu aplausu z řad diváků. Každá kadeřnice svůj model uvedla několika větami, v nichž vyjádřila, co ji k vytvoření účesu inspirovalo a jaké materiály a produkty pro výsledný účes použila. Nutno podotknout, že děvčata projevila velkou kreativitu. Účesy modelek byly ozdobeny třpytivými spreji, kamínky, květy i slámou či větvičkami.

Postup do finále v polském městě Świętochłowice:
Gabriela Kobielusz z K2.A - s modelkou Andreou Ostruszkovou z K2.A
Izabela Bobková z K3.B - s modelkou Darinou Klímovou z K1.A

5. března proběhne v polském městě Źory mimořádné kolo pro tzv. divoké karty, tedy účastníky, kteří v regionálních kolech skončili na 3. místě. Z nich pak bude vybrán jeden postupující do finále. Naši školu bude v tomto mimořádném kole reprezentovat Tereza Chocenská z K3.B - s modelkou Simonou Sýkorovou z K3.B

Finále ve Świentochovicích se uskuteční 16. dubna 2018.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
PROJEKT EDISON
AIESEC Česká republika Edison Česká republika
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz