Školní kolo soutěže Prodavač 2018

13.2.2018
Dne 12.2.2018 proběhlo školní kolo soutěže TVOŘÍME PRO RADOST JINÝCH, které se zúčastnili žáci 3. ročníku oboru prodavač.
Žáci měli během úkolu předvést svou fantazii, kreativitu, zručnost a originalitu v jednom ze zvolených témat – Velikonoce, Vánoce, Valentýn, Den dětí .
Soutěžící mohli utvořit dvojice nebo pracovat samostatně. Vybrali si jedno z navržených témat a na toto téma zabalili 2 dárkové předměty dle vlastní fantazie a uvážení. Mohli mít připravené přířezy papíru a ručně zhotovené ozdoby, kterými si pomohli při aranžování prezentace.
1. místo Gabriela Ferencová
2. místo Denisa Zimonyiová
3. místo Filip Musálek

BLAHOPŘEJEME!