Naše kosmetička zvítězila s "Mystic Gothic" líčením na Kalibr-Cupu

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt
11.2.2018

Naši žáci se od začátku školního roku účastní řady prestižních soutěží v odborných dovednostech. Pomyslný vrchol sezóny však nastává až ve druhém pololetí, kdy se konají juniorská mistrovství České republiky v účesové tvorbě a líčení. Dne 8. 2. 2018 proběhla v Lanškrouně soutěž Kalibr-Cup, která se letos nesla v duchu tématu Mystic gothic. Soutěžili jsme v kategorii účesová tvorba, které se zúčastnila studentka třetího ročníku Kristýna Nogová s modelkou Ester Kendziurovou a umístily se na 18. místě z 29 soutěžících.
V kategorii make-up se soutěže zúčastnila studentka čtvrtého ročníku Petra Machová s modelkou Anetou Gonzalezovou, které ve velké konkurenci zvítězily a 1. místo jim zajistilo přímý postup na juniorské mistrovství, které se uskuteční 17. 3. 2018 v Praze během veletrhu World of Beauty & Spa.

Blahopřejeme

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
PROJEKT EDISON