Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Proměna 2017

Proměna 2017

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

11.10.2017

Letos na podzim proběhne již 5. ročník PROMĚNY, akce našeho kadeřnického a kosmetického salónu.
Odpoledne 7. listopadu přivítáme v našem školním salónu mladé dívky, které přijdou v doprovodu své maminky nebo tety, a tam je čekají kadeřnické a kosmetické procedury. Dámy si mohou užít zkrášlovací hýčkání zcela zdarma!

K tomu je třeba se včas zaregistrovat na emailu promena@stredniskola-sucha.cz. Registrace bude otevřená až do 1. listopadu.

A co všechno na účastnice Proměny čeká?

Kromě česání, stříhání, foukání a profesionálního líčení se mohou těšit také na fotografie, které zachytí změnu jejich vizáže.

Den se sociálním pracovníkem 8.10.2017

Naše žákyně se zúčastnily mezinárodního kempu 8.10.2017