Devátý „PARAdny deň“ v Žilině

31.5.2017
Naše škola se každoročně účastní sportovní akce pro osoby s handicapem, kterou pořádá naše partnerská Spojená škola v Žilině pod záštitou Žilinského samosprávného kraje. Letos se na slovenský "PARAdny deň" vypravili žáci 2. ročníku oboru pedagogické lyceum. Mottem letošního 9. ročníku bylo „Športujeme srdcom“. Náplň slunečního přátelského dopoledne spočívala v zapojení handicapovaných lidí různých věkových skupin do řady sportovních aktivit, jako např. házení míčů na koš, ping-pong, frisbee, jízda na koloběžce apod. Naši žáci pomáhali handicapovaným sportovcům v průběhu her na všech stanovištích. Jak pro naše žáky, tak pro handicapované sportovce to byl krásný den plný zkušeností a hlavně zábavy. Chci touto cestou poděkovat všem žákům třídy L2.A za pomoc při realizaci akce a za perfektní reprezentaci naší školy.

Za PK VZ a ZEM, Karel Koyš
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
PROJEKT EDISON
AIESEC Česká republika Edison Česká republika
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz