Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch naší žákyně na studentské konferenci „Labyrintem ekonomie“

Úspěch naší žákyně na studentské konferenci „Labyrintem ekonomie“

13.4.2016

Dne 6. dubna 2016 se žákyně ze tříd L4.A a L2.A zúčastnily studentské konference „Labyrintem ekonomie “, kterou pořádala Hotelová škola a Obchodní akademie v Havířově. Všechny práce prezentované v letošním ročníku byly velmi zajímavé, různorodé a na vysoké úrovni. Obhajoba práce, jejíž rozsah byl stanoven na cca 20 stran, trvala přibližně 10 minut, porota hodnotila jak obsah, tak i řečnické dovednosti autora a jeho schopnost reagovat na otázky. Do soutěže jsme za naši školu vyslali tři práce. Jejich autoři se obhajoby zhostili velice dobře a výsledkem snažení bylo v jednom případě první místo, které obsadila Timea Pelková ze třídy L4.A s prací Vliv marketingových triků na psychiku zákazníků. Práce ostatních žákyň a jejich obhajoby se porotě také líbily. Příští rok půjdeme bojovat určitě zase. Děkujeme žákyním za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme ke krásnému umístění.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Okresní kolo SOČ v Českém Těšíně 12.4.2016