Výstava fotografií z projektu Barevně i černobíle

11.12.2014
PROJEKTY: Projekt Silesia v Polsku - Barevně i černobíle

Chodby naší školy byly v minulých týdnech obohaceny o série překrásných fotografií. Snímky vytvořili žáci naší školy společně se žáky z ZSP2 Rydultowy v Polsku. Spolupráce žáků byla součástí projektu Silesia - Barevně i černobíle. Samotný projekt, který měl za cíl zachytit historii česko-polského pohraničí a česko-polských rodin ve fotografii, trval již od září 2013 do května 2014. Spolupráce, která přinesla všem účastníkům nejen památku v podobě fotografií, ale také nová přátelství, osvojení nejrůznějších technik a postupů, byla zakončena již zmíněnou výstavou. Vernisáž proběhla v Rydultowech a pak byla výstava převezena do Havířova.