1. schůzka projektu "Comenius"

4.9.2012
PROJEKTY: PROJEKT COMENIUS 2012 - 2014

Ve čtvrtek 30. srpna se v informačním středisku naší školy uskutečnila 1. schůzka projektu Comenius. Setkání se zúčastnili zástupci partnerských škol z Polska a Slovenska. Zástupci Něměcka a Turecka se ke konferenci připojili prostřednictvím skypu. Schůzkou byla zahájena dvouletá spolupráce škol, která ponese název "K evropským pramenům." Studenti a učitelé budou mít možnost vyměnit si zkušenosti a vzájemně se poznat při sportovních aktivitách v okolí pramenů Váhu, Wisly, Dunaje, Ikizdere a Vltavy.