Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Mezinárodní výstup na vrchol Velké Čantoryje

Mezinárodní výstup na vrchol Velké Čantoryje

4.2.2009

Projekt: PROJEKT COMENIUS 2008 - 2010

Dne 16. ledna 2009 proběhl již tradiční Mezinárodní výstup na vrchol Velké Čantoryje (995 m.n.m.). Společně s naší školou se akce zúčastnili žáci a pedagogičtí pracovníci ze Žiliny a Cieszyna v rámci mezinárodního projektu "Comenius - Partnerství škol" s názvem „Sport bez hranic“. V průběhu akce si účastníci vyměňovali zkušenosti z dosavadního průběhu společného projektu a domlouvali se na projektových činnostech, které nás čekají v nejbližším období. Akce měla mezi účastníky velice pozitivní ohlas a všichni se již těší na nejbližší společnou projektovou schůzku v Polsku.

HAVÍŘOVSKÁ LIGA STŘEDNÍCH ŠKOL – 1. POLOLETÍ 2008/2009 4.2.2009

Jak se kluci neuměli spočítat aneb Divadlo L1.A v MŠ 4.2.2009