Logo Moravskoslezský kraj

INFORMACE PRO UCHAZEČE A JEJICH RODIČE

16.6.2020
Milí uchazeči, vážení rodiče,

Výsledky přijímacího řízení na obory vzdělání s maturitní zkouškou zveřejníme dnes v 10:00 h.

Všem přijatým uchazečům gratuluji a připomínám, že zápisové lístky musíte odevzdat do úterý 23. června.

Zákonným zástupcům nezletilých uchazečů a zletilým uchazečům odešleme zítra do vlastních rukou rozhodnutí o nepřijetí. Přestože se letos proti tomuto rozhodnutí nelze odvolat, existuje možnost nového přijetí pro ty z vás, kteří o toto požádají. Žádost o možnost nového přijetí bude přiložena v rozhodnutí a musí být doručena do tří pracovních dnů od převzetí rozhodnutí o nepřijetí. Tyto žádosti začneme vyřizovat po 23. červnu.

Mgr. Petr Szymeczek, ředitel